Outdoorchef Rover 480 C

Cena produktu Outdoorchef Rover 480 C není známa.

 

Popis produktu Outdoorchef Rover 480 C: Outdoorchef Rover 480 C gril na dřevěné uhlí Gril Outdoorchef Rover 480 C na první pohled odlišuje jeho futuristický design. Krom toho je vybaven patentovanou technologií FUNNEL pro dřevěné uhl...  Více informací


Outdoorchef Rover 480 C - popis

Outdoorchef Rover 480 C gril na dřevěné uhlí

Gril Outdoorchef Rover 480 C na první pohled odlišuje jeho futuristický design. Krom toho je vybaven patentovanou technologií FUNNEL pro dřevěné uhlí, díky které je možno pro nepřímé grilování použít celou plochu grilovací mřížky. Tato technologie skýtá možnost eliminace hoření odkapávajících šťáv, čímž zabraňuje vzniku zdraví škodlivých látek. Její další výhodou je, že umožňuje otáčení mřížky společně s trychtýřem a dovoluje tak pracovat s teplejšími a chladnějšími částmi grilu dle potřeby. Speciální systém podpalování zajišťuje pohodlné zapálení dřevěného uhlí bez nutnosti použití dalšího příslušenství (využívá komínového efektu při hoření podpalovací směsi v odděleném prostoru pod vlastním dřevěným uhlím). Modely Rover jsou též vybaveny záchytným kotlíkem na popel a uzavíratelnými průduchy, které umožňují kontrolu hoření díky regulaci proudění vzduchu. Výhodou modelů Rover je připevnění víka kloubem, díky kterému je práce s grilem pohodlnější a vždy máte volné ruce.

Technické parametry:
číslo produktu: 18.125.42
grilovací plocha: ∅ 45 cm/1600 cm2
výška pracovní plochy: 80 cm
váha: 13 kg
rozměry v cm: V 103 x Š 62 x H 55

Další důležité technické parametry:

- kloubem připojené víko pro jednoduché a pohodlné grilování
- části pokryté speciálním odolným smaltem jsou: malý i velký trychtýř, mřížka, kotlík i víko
- futuristický design

Ke stažení:

Návod k sestavení grilu Rover 480 C
Manuál k uhelným grilům

Výrobce Outdoorchef

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Outdoorchef Rover 480 C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Udírny nebo Grily elektrické, Grily plynové, Grily - příslušenství.