Outdoorchef Easy 570 C

Cena produktu Outdoorchef Easy 570 C není známa.

 

Popis produktu Outdoorchef Easy 570 C: Outdoorchef Easy Charcoal 570 C gril na dřevěné uhlí Gril Outdoorchef Easy 570 C na dřevěné uhlí je spolehlivý kompaktní gril vybavený patentovanou technologií FUNNEL pro dřevěné uhlí umožňujíc...  Více informací


Outdoorchef Easy 570 C - popis

Outdoorchef Easy Charcoal 570 C gril na dřevěné uhlí

Gril Outdoorchef Easy 570 C na dřevěné uhlí je spolehlivý kompaktní gril vybavený patentovanou technologií FUNNEL pro dřevěné uhlí umožňující současně grilovat přímo i nepřímo. Díky speciální konstrukci lze gril snadno zapalovat bez nutnosti použití dalšího příslušenství. Práce s grilem je velmi pohodlná, díky výklopným dvířkům v grilovací mřížce lze průběžně doplňovat dřevěné uhlí i během grilování. Jednotlivé části grilu (kotlík, víko, grilovací mřížka, trychtýř) mají speciální povrchovou úpravu – porcelánové smaltování. Díky tomu se připravované pokrmy nepřichytávají a jejich čištění a údržba je velmi snadná. Další výhodou je možnost kontroly hoření pomocí regulace proudění vzduchu uzavíratelnými průduchy. Gril je také vybaven speciálním záchytným kotlíkem na popel.

Technické parametry:
číslo produktu: 18.125.41
grilovací plocha: ∅ 54 cm/2290 cm2
výška pracovní plochy: 84 cm
váha: 17 kg
rozměry v cm: V 111 x Š 80 x H 60

Další důležité technické parametry:

- držák na víko pro jednoduché a pohodlné grilování
- části pokryté speciálním odolným smaltem jsou: malý i velký trychtýř, mřížka, kotlík i víko
- kompaktní design

Ke stažení:

Návod k sestavení grilu Easy 570 C
Manuál k uhelným grilům

Výrobce Outdoorchef

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Outdoorchef Easy 570 C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Udírny nebo Grily elektrické, Grily plynové, Grily - příslušenství.