Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní grily > Grily na dřevěné uhlí >

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA

Cena:

1 795 Kč

Koupit za 1 795 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA: Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Stolní, přenosný gril KEG vhodný pro všechna místa i na stůl, s nízkou mírou kouřivosti. Gril je zhotoven z kvalitních materiálů, především z oceli s tmavým práškovým lakováním. Pro grilování pokrmů je opatřen litinovým roštem s průměrem 30 cm. Mezi hlavní výhody tohoto grilu patří zabudovaný větrák, napájený pomocí 4x AA baterií, nebo pomocí mikro USB konektoru (není přiložen), který se používá pro rychlé zapálení ohně a následné rozhoření dřevěného uhlí. Větrák lze plynule regulovat, nebo zcela vypnout pomocí otočného voliče na čelní straně. Součástí grillu KEG je i praktická brašna pro přenášení i následné uskladnění. Technické parametry: Průměr gril. plochy: 30 cm Výška gril. plochy: 21,5 cm Rošt: Litinový Vnější rozměry: 32 x 22 cm Napájení ventilátoru: 4 x 1,5 V AA baterie / mikro USB Ventilace: plynule regulovatelná Kvalitní gril je vhodný na každou zahradu. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA - popis

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Stolní, přenosný gril KEG vhodný pro všechna místa i na stůl, s nízkou mírou kouřivosti. Gril je zhotoven z kvalitních materiálů, především z oceli s tmavým práškovým lakováním. Pro grilování pokrmů je opatřen litinovým roštem s průměrem 30 cm. Mezi hlavní výhody tohoto grilu patří zabudovaný větrák, napájený pomocí 4x AA baterií, nebo pomocí mikro USB konektoru (není přiložen), který se používá pro rychlé zapálení ohně a následné rozhoření dřevěného uhlí. Větrák lze plynule regulovat, nebo zcela vypnout pomocí otočného voliče na čelní straně. Součástí grillu KEG je i praktická brašna pro přenášení i následné uskladnění. Technické parametry: Průměr gril. plochy: 30 cm Výška gril. plochy: 21,5 cm Rošt: Litinový Vnější rozměry: 32 x 22 cm Napájení ventilátoru: 4 x 1,5 V AA baterie / mikro USB Ventilace: plynule regulovatelná Kvalitní gril je vhodný na každou zahradu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Udírny nebo Grily elektrické, Grily plynové, Grily - příslušenství.

Nejlevnější Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA akční ceny - Levné Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA stojí 1 795 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grily na dřevěné uhlí.

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí CATTARA najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz